Sales & marketing specialist

KALASOFT Sp. z o.o. to lider na rynku zintegrowanych systemów klasy ERP wspomagających zarządzanie uczelniami wyższymi w Polsce. Naszym Klientom i Kontrahentom stawiamy do dyspozycji kompetencje całego zespołu poparte ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji.

Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ

Opis stanowiska pracy: praca w biurze w Poznaniu

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • Kreowanie strategii i planu sprzedażowo – marketingowego,
  • Wsparcie rozwoju projektów w zakresie wypracowania produktu,
  • Wdrażanie i monitoring działań marketingowych,
  • Odpowiedzialność za budżet sprzedażowo – marketingowy,
  • Realizacja działań z obszaru marketingu online,
  • Tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii google adwords, facebook ads, instagram ads, linkedin ads, youtube ads,
  • Współpraca z zespołem w zakresie optymalizacji strony www w celu intensyfikacji rezultatów sprzedażowych,
  • Bieżąca analiza rynku i działań konkurencji.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży i marketingu, min. 3 lata,
  • Doświadczenie w samodzielnym formułowaniu strategii sprzedażowo – marketingowej,
  • Doświadczenie w zakresie obsługi posprzedażnej Klienta,
  • Rozwinięte zdolności sprzedażowe, nastawienie na realizację wyników,
  • Umiejętność budowania relacji z klientem,
  • Otwartość i wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
  • Otwartość na nowe technologie,
  • Doświadczenia we współpracy z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów (agencje reklamowe, drukarnie itp.),
  • Znajomość branży informatycznej.

OFERUJEMY:

  • pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole
  • pracę w środowisku korzystającym z nowoczesnych metod zarządzania i tworzenia oprogramowania
  • system szkoleń
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.